Üç boyutlu halı örtüleri teknolojiyi halıların üzerine getiren ve görselliğin ön planda olduğu özel tasarımlar arasındadır. Ev dekorasyonu için kullanılan 3 boyutlu tekstil baskı teknoloji ile farklı desenlerde ve renklerde dizayn edilerek kullanıcılara sunulmaktadır. İlgi çekici desenlerin, bahar renklerini bir arada bulunduran çiçeklerin ve en yeni tasarımların yer aldığı 3D modeller için hemen ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

 

Dijital baskılı modelleri arasında yer alan 3D lastikli örtüler içerisinde gri renkli örtüler, deniz kabuğu desenleri, 3 boyutlu Eyfel Kulesi, fuşyagül, halka, ilkbahar, inci soft, trafik, kelebek etkisi, kibargül vb. farklı ürünler 3 boyutlu desenlerden oluşan kategorimizde yer almaktadır. Çocuk odası için ayrıca tasarlanan sport stil arabalı, seksek ve kara kartal lastikli halı örtüsü ise hem anti alerjik hem de anti bakteriyel özellikleri ile sağlıklı kumaşlardan oluşmaktadır. Orijinal ürünlerden oluşan modeller halıların kirlenmesini önleyerek görsellik açısından da zengin bir görünüm sağlamaktadır. Henüz kullanmaya başlamadıysanız kesinlikle ürünlerimiz arasında en çok ön plana çıkan ürünleri sizlere tavsiye ediyoruz. Beğendiğiniz herhangi bir tasarımını sitemizden satın alarak istediğiniz halı ölçüsünde siparişi verebilirsiniz. 3 boyutlu örtüler dört tarafı lastikli özelliği ile halılarınızda kayma gibi sorunlar yaşatmaz.

Halıları koruyan ve ayrıca etkileyici görsel baskıları ile dikkati üzerine çeken üç boyutlu kılıflar welsoft isimli kaliteli kumaştan üretilmektedir. Tüylenme ve kayma gibi sorunlar olmaksızın uzun seneler kullanabileceğiniz gibi zemin dekorunda değişim yaratmakta ve mobilyalar ile uyum sağlamaktadır. Memnun kalacağınız bu tasarım harikası halı örtüleri özellikle kalabalık evde yaşayanların tercihleri arasında geliyor. Sürekli halı silmek istemiyorsanız ve halınızın klasik desenlerinden sıkıldıysanız teknolojiye uygun bu ürünü muhakkak evinizde kullanmalısınız. Ev dekorasyonu için tüm odalara uyum sağlayan modelleri pasaj home sitemizde bulabilirsiniz.