Menu
Alışveriş Sepeti

PASAJ Home'da Sonbahar Fırsatları Başladı!

Teslimat Bilgileri

Siparişim Elime Ne Zaman Ulaşır?

Pasajhome.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişleri hemen hazırlamaya başlıyoruz. Sizlere yüzlerce model ve ölçü seçeneği sunabilmek için çoğu kategoride ki ürünleri sipariş üzerine üretiyoruz. Bu ürünlerin hazırlık süresi en geç 6-8 iş gününü buluyor. Yurtiçi kargo ile Bursa'dan gönderim yapıyoruz. Kargoya verilen siparişler İstanbul ve çevre illerine ertesi gün, doğu illerin de ise 2 gün de teslim ediliyor.

Aynı Gün Kargo

Doğum günü vs. nedenlerle vermiş olduğunuz siparişlerin hızlı teslim edilmesi gerekiyorsa çözüm üretebilmemiz için lütfen bize whatsapp (0533 440 46 10) üzerinden ulaşınız. Bu tarz durumlar için en çok tercih edilen modellerimizden stoklarımız mevcut.

Hafta sonu Siparişleri

Hafta içi 17:00'den sonra verilen siparişler ertesi gün, cumartesi 14.00'ten sonra verilen siparişler ise pazartesi günü işleme alınır. Pazar günleri iş günü olarak sayılmamakta ve kargo teslimatı yapılmamaktadır.

Kargo Ücretleri

Yurtiçine gönderilen tüm kargolar ücretsizdir. Yurtdışı siparişlerinde kargo alıcıya aittir.

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: PASAJ Home'un yanından girince ikinci sokak vs.)