Menu
Alışveriş Sepeti

Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Teslimat Bilgileri

Siparişim Elime Ne Zaman Ulaşır?

Pasajhome.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişleri hemen hazırlamaya başlıyoruz. Hızlı değişen stoklar nedeniyle bazı modeller "aynı gün kargo" yapılırken bazıları da üretim aşamasına alınıyor. Üretim aşamasına alınan ürünlerin en geç teslimatı 6-8 iş gününü buluyor.  Sipariş verdiğiniz ürünün kaç gün içinde size ulaşacağını ilgili ürünün sayfasında görebilirsiniz. Yurtiçi kargo ile Bursa'dan gönderim yapıyoruz. Kargoya verilen siparişler İstanbul ve çevre illerine ertesi gün, doğu illerin de ise 2 gün de teslim ediliyor.

Stok Sorunları ve Aciliyet

Doğum günü vs. nedenlerle vermiş olduğunuz siparişlerin hızlı teslim edilmesi gerekiyorsa çözüm üretebilmemiz için lütfen bize whatsapp üzerinden ulaşınız. 

Hafta sonu Siparişleri

Hafta içi 17:00'den sonra verilen siparişler ertesi gün, cumartesi 14.00'ten sonra verilen siparişler ise pazartesi günü işleme alınır. Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır.

Kargo Ücretleri

Yurtiçine gönderilen tüm kargolar ücretsizdir. Yurtdışı siparişlerinde kargo alıcıya aittir.

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: PASAJ Home'un yanından girince ikinci sokak vs.)