Menu
Alışveriş Sepeti

DUVAR ÖRTÜLERİNDE 2. ÜRÜNE ANINDA %15 İNDİRİM FIRSATINI KAÇIRMAYIN! / KIRLENT KILIFLARINDA 3 AL 2 ÖDE KAMPANYASI

Şartlar & Koşullar

1. ÜYELİK BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, firmamız tarafından 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

2. ÖDEME BİLGİLERİ

Ödeme şekli olarak online ödeme, kapıda ödeme veya havale/eft kabul edilmektedir.

3. TESLİMAT

Türkiye içerisinde ödeme onayı alınan siparişler stoklarda mevcut ise en geç 4-6 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.  Ürün bulunamaması, tedarik problemleri gibi sebeplerle kargoya teslimat yapılmazsa müşteri sistemde kayıtlı olan e-posta adresi ya da telefonu ile bilgilendirilir. Siparişler Yurtiçi Kargo aracılığı ile müşterilere yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için alıcının yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak teslimat gerçekleştirilecektir.

4. CAYMA HAKKI İADE PROSEDÜRÜ

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 14 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI'ya, www.pasajhome.com adresindeki iade formu doldurulmak suretiyle e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürün ambalajının bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması (orijinalliği ve tekrar satılabilirliği hiçbir şekilde bozulmamış olması, iç ve dış etiketlerinin sökülmemiş olması) şarttır. Özel ölçü ile hazırlanan ürünlerde iade hakkı bulunmamaktadır. İade hakkının kullanılabilir olduğu durumlarda ALICI'ya teslim edilen ürünün SATICI'ya gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının ürün ile birlikte iadesi zorunludur. Bu belgelerin ve ürünün ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. İadeler Yurtiçi Kargo ile içerisine mutlaka fatura koyularak gerçekleştirilecektir.


İade tutarları sipariş esnasında kullanılan ödeme metodu ile geri ödenir. Kapıda ödeme ile yapılan alışverişler için müşteriden banka hesap bilgileri talep edilir. Havale/EFT ücreti tarafımıza aittir. Havale/EFT ile yapılan alışverişlere ilişkin iade tutarları ilgili hesaba havale/EFT ile ödenir. Üründen kaynaklı hatalar olması durumunda ürün incelemelerinin atölyemizde yapılması gereken hallerde alıcının beklemesi gereken inceleme süresi alıcıya bildirilecektir.

5. ŞİKAYET VE TALEPLER

Talep ve şikayetleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.


Firma Ünvanı: PASAJ Home

Firma Adresi: Maksem Mah. Maksem Cad. No:21 D:1 Osmangazi/Bursa 

Telefon: 0 (552) 363 35 16

Web Adresi: www.pasajhome.com

E-mail Adresi: pasajhome1@gmail.com