Lastikli Halı Örtüsü

Lastikli Halı Örtüsü

Birbirinden güzel tasarımlardan oluşan Pasaj Home halı örtüsü modelleri welsoft kumaştan dört tarafı lastikli olarak üretilmektedir. Halılarınızın yüzeyleri lekeli, eskimiş ise ya da uzun zamandır kullandığınız halınızdan sıkıldıysanız hemen halı örtüsü seçeneklerinin bulunduğu ürünlerimize girerek odanız için en uygun örtüyü seçim yaparak sipariş verebilirsiniz. Üstelik sipariş vermek çok kolay! Halınızın ölçülerini gerekli alana giriş yaparak ürünün teslimatını bekleyebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz halı örtüsü ister kapıda ödeme sistemi ile ister havale isterseniz eft ile sizin olabilir. En uygun ödeme şeklini kendinize göre belirleyerek siparişinizi verebilirsiniz.


En sık kirlenen ev tekstili ürünleri şüphesiz halılardır. Halı örtüsü bu ihtiyaçtan yola çıkarak lastikli olarak tasarlanan bir ev tekstili ürünüdür. Lastikli halı örtüsü halınızın üzerine geçirilerek kullanılır ve dört tarafı lastiklidir. Böylece halınızı tam kavrar ve kayma yapmaz. Halınızı kirlenmekten korurken evinize yeni bir halı almış gibi renk katabilirsiniz. Birbirinden farklı halı örtüsü modelleri bulabileceğini bu sayfada sadece 1. sınıf kalite olan welsoft kumaştan üretilen halı kılıfları bulunmaktadır.


Farklı desenlerden oluşan yeni halı kılıfı kataloğumuzda ki tüm modeller pratik şekilde elektrikli süpürge ile temizlenmektedir. Yıkanabilir olduğu için oldukça kullanışlı olan halı kılıflarını çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Kesinlikle solma ve çekme yapmayan örtüler her daim canlı renklerini korumaktadır. Uzun yıllar dayanıklı olan kılıflar antibakteriyel dokusu ile hem çocuklu hem de kalabalık ailelerin yıllardır seçimleri arasında geliyor. Evinizin stiline göre seçeceğiniz modeller sade, desenli, desensiz ve 3 boyutlu seçenekleri ile internet sitemizde yeralmaktadır. İstediğiniz ebatlarda üretilen halı örtüleri boyutlarına göre fiyatlandırılmaktadır. Klasik desenli, çiçekli, tarihi desen baskılı ve doğa manzaralı gibi birbirinden farklı lastikli halı örtüleri PASAJ Home’da!Göster:
Sırala:

Asalet 3D Lastikli Halı Örtüsü

Asalet 3D lastikli halı örtüsü gümüş gri rengi ve üzerinde ki desenleri ön plana çıkaran a..

139,00TL 99,00TL

Bugey 8072 Welsoft Lastikli Halı Örtüsü

Bugey 8072 Welsoft Lastikli Halı Örtüsü<p><iframe width="560" height="315" src="h..

139,00TL 99,00TL

Damla Desen Lastikli Halı Örtüsü

Damla desen lastikli halı örtüsü modeli pembe ve beyaz renklerin damla deseniyle buluşması..

129,00TL 119,00TL

Deniz Kabuğu 3D Lastikli Halı Örtüsü

Deniz kabuğu 3D lastikli halı örtüsü modeli sizi bir anda deniz sahiline götürerek odanızı..

139,00TL 99,00TL

Düz Gri Lastikli Halı Örtüsü

Düz gri lastikli halı örtüsü modeli dümdüz renkten sade ve şık bir üründür. Welsoft kumaşt..

129,00TL 119,00TL

Eyfel Kulesi 3D Lastikli Halı Örtüsü

Eyfel kulesi 3D lastikli halı örtüsü ile Dünya’da en çok gidilmek istenen Paris’te ki 300 ..

139,00TL 99,00TL

Fincan Desenli Lastikli Halı Örtüsü

Fincan desenli lastikli halı örtüsü ile mutfak dekorasyonuna yenilik katabilir ve harika ..

129,00TL 119,00TL

Fuşya Sarmaşık Lastikli Halı Örtüsü

Fuşya sarmaşık lastikli halı örtüsü modeli çok nadide bulunan deseni ve üzerinde ki harika..

129,00TL 119,00TL

Lastikli, Halı, Örtüsü