Kargo ve Taşıma Bilgileri

Kargo ve Taşıma Bilgilerini bu sayfadan bulabilirsiniz.

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

Pasajhome.com, sitemizden alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme / fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Sipariş onayının, uygun şekilde gerçekleşmesi halinde, siparişler, kargoya teslim edildikten sonra en geç 7 iş günü içinde ulaştırılacaktır. Kargo şubesi olmayan yerlerde teslimat süresi uzayabilir.

Hafta sonu Siparişleri

Hafta içi 17:00'den sonra verilen siparişler ertesi gün, cumartesi 14.00'ten sonra verilen siparişler ise pazartesi günü işleme alınır. Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır.

Stok Sorunları

Verdiğiniz siparişlerde, stoklarımızda nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya whatsapp hattından mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: PASAJ Home'un yanından girince ikinci sokak vs.)

Kargo Ücretleri

Yurtiçine gönderilen tüm kargolar ücretsizdir. Yurtdışı siparişlerinde kargo alıcıya aittir.

Kargo Çizelgesi

ServisŞehir/ÜlkeKargo Teslim SüresiKargo Ücreti
Yurtiçi KargoBURSAGÜN İÇERİSİNDE TESLİMÜCRETSİZ
Yurtiçi KargoİSTANBUL1 GÜN İÇERİSİNDE TESLİMÜCRETSİZ
Yurtiçi KargoDİĞER İLLER3 GÜN İÇERİSİNDE TESLİMÜCRETSİZ
DHLYURTDIŞI1 HAFTA İÇERİSİNDE TESLİM60 $