Üç boyutlu lastikli halı örtüleri

Yazar admin 17/03/2018 0 Yorumlar

Üç boyutlu halı örtüleri teknolojiyi halıların üzerine getiren ve görselliğin ön planda olduğu özel tasarımlar arasındadır. Ev dekorasyonu için kullanılan 3 boyutlu halı örtüleri farklı desenlerde ve renklerde dizayn edilerek kullanıcılara sunulmaktadır. İlgi çekici desenlerin, bahar renklerini bir arada bulunduran çiçeklerin ve en yeni tasarımların yer aldığı 3D halı örtüleri için hemen ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

 

Halı örtüsü modelleri arasında yer alan 3D lastikli örtüler içerisinde gri renkli örtüler, deniz kabuğu desenleri, 3 boyutlu Eyfel Kulesi, fuşyagül, halka, ilkbahar, inci soft, trafik, kelebek etkisi, kibargül vb. farklı ürünler 3 boyutlu desenlerden oluşan kategorimizde yer almaktadır. Çocuk odası için ayrıca tasarlanan sport stil arabalı 3D halı örtüsü, seksek 3D halı örtüsü ve kara kartal lastikli halı örtüsü ise hem anti alerjik hem de anti bakteriyel özellikleri ile sağlıklı kumaşlardan oluşmaktadır.

 

Orijinal ürünlerden oluşan halı örtüsü modelleri halıların kirlenmesini önleyerek görsellik açısından da zengin bir görünüm sağlamaktadır. Henüz kullanmaya başlamadıysanız kesinlikle ürünlerimiz arasında en çok ön plana çıkan ürünleri sizlere tavsiye ediyoruz. Beğendiğiniz herhangi bir halı örtüsü tasarımını sitemizden satın alarak istediğiniz halı ölçüsünde siparişi verebilirsiniz. Lastikli halı örtüsü modelleri içerisinde yer alan 3 boyutlu örtüler dört tarafı lastikli özelliği ile halılarınızda kayma gibi sorunlar yaşatmaz.

 

 

Halıları koruyan ve ayrıca etkileyici görsel baskıları ile dikkati üzerine çeken üç boyutlu halılar welsoft isimli kaliteli kumaştan üretilmektedir. Tüylenme ve kayma gibi sorunlar olmaksızın uzun seneler kullanabileceğiniz halı örtüleri zemin dekorunda değişim yaratmakta ve mobilyalar ile uyum sağlamaktadır. Memnun kalacağınız bu tasarım harikası halı kılıfları özellikle kalabalık evde yaşayanların tercihleri arasında geliyor. Sürekli halı silmek istemiyorsanız ve halınızın klasik desenlerinden sıkıldıysanız teknolojiye uygun bu halıları muhakkak evinizde kullanmalısınız. Ev dekorasyonu için tüm odalara uyum sağlayan örtüleri kategorilerimizde bulabilirsiniz.

 

Halınızı tamamen saran örtüler ücretsiz kargo seçeneği ve kapıda ödeme imkanı ile ev hanımlarına ve çalışan bayanlara sunulmaktadır. Hangi boyutta halınız olursa olsun istediğiniz ölçülerde halı örtüsü siparişi vererek ürünleri en kısa sürede teslim alabilirsiniz.

 

Bu kategorideki modeller için bağlantıyı ziyaret edin: https://www.pasajhome.com/uc-boyutlu-hali-ortuleri

Yorum Yap