2018 Dekoratif Halı Örtüsü Modelleri

Yazar admin 08/03/2018 0 Yorumlar

Dekoratif halı örtüsü modelleri ile en uygun fiyatlara kolay kullanım sağlayan halı örtülerini evinizde ki eskiyen ve yıpranan halılar için satın alabilirsiniz. Halı örtülerini mutfakta bulunan küçük yolluklarda, antrede kullanılan yolluk tipi halılarda, salon halıları için ve oturma odasında kullandığınız halılar üzerinde tercih edebilirsiniz.

 

 

Yıpranan halılar üzerinde müthiş bir değişim ve farklılık yaratan halı örtüsü modelleri son trend tasarımları ile PASAJ Home’da! Evinizin vazgeçilmez dekorasyon parçaları arasında olan lastikli halı örtüleri welsoft isimli kaliteli kumaştan üretilerek nefes alabilen ve kesinlikle halıda koku yapmayan bir kumaş türünden tasarlanmaktadır. Leke tutmayan kumaşa sahip olan halı örtüsü üzerine herhangi bir şey döküldüğünde ise hemen makineye atarak yıkatabilir ve üzerinde ki lekeden anında kurtulabilirsiniz. Sağlığa zararlı malzemelerin kullanılmadığı çevre dostu halı örtülerimiz kötü koku oluşumuna engel olacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Açık ya da koyu renklerde tercih edebileceğiniz bu örtülerde düz modeller olduğu gibi oldukça şaşalı ve gösterişli örneklerde bulunmaktadır. Üzerinde ki dokusu, lastikli kenarları, kaliteli kumaşı ve konforu ile en çok tercih edilen Yenibistil halı örtüsü kullanıcılara en harika ürünleri sunmaktadır. Capcanlı renkleri ve baskı seçenekleri ile halı kılıfı kategorisinde yenilik yaratan kiri geçirmeyen örtüler uzun seneler yıpranmadan kullanılabilmektedir. Antibakteriyel olan halı örtüsü modelleri evde çocuk varsa özellikle onların sağlığı açısından kesinlikle kullanılması gereken bir dekorasyon ürünüdür. Henüz emekleyen bebekler için özellikle halı üzerinde yer alan kir, toz ve bakteriler onların kısa zamanda hasta olmasına ve mikrop kapmasına sebep olmaktadır. Siz de çocuğunuzu korumak için antibakteriyel olan halı örtülerini tercih edebilirsiniz.

 

Görsel bütünlük sunan ve mobilyalar ile uyum sağlayabilecek desenleri bulunan lastikli halı örtüleri bu yılın en favori tasarımları ile sitemizde yer alıyor. Halı örtüsü fiyatları ise ürün üzerinde yer alan baskı çeşidine ve boyutu gibi özelliklere göre değişiklik gösteriyor. Farklı çizgilere sahip olan geometrik şekilli tasarımlardan oluşan modern halı örtüsü çeşitleri için siz de internet sitemizi ziyaret edebilir ve indirimlerden anında faydalanabilirsiniz.

Yorum Yap